درمان زود انزالی با پیاز به ویژه پیاز سبز از نظر کارشناسان بهترین درمان خانگی و طبیعی می باشد. پیاز سبز و دانه های آن هر دو از درمان های خانگی برای رفع انزال زودرس هستند. پیا‌‌‌‌‌ز به افزایش تعداد و کیفیت اسپرم و همچنین افزایش شانس بارداری کمک می کند.
انزال زودرس می تواند رابطه جنسی را برای مردان و زنان ناخوشایند و خسته کننده کند. این یک بیماری نسبتاً شایع است که تقریباً یک سوم مردان را متاثر می سازد. خوشبختانه، تغییر رژیم غذایی به صورت اصولی می تواند دفعات و شدت انزال زودرس را کاهش دهد. درمان زودانزالی با پیاز یکی از رژیم های غذایی گیاهی و توصیه شده از نظر علم پزشکی و طب سنتی است که محبوبیت بالایی دارد.

اگر از زودانزالی رنج میبرید و مایلید برای درمان توسط درمانگران ماهر معاینه شوید,اولین و مهم ترین قدم دریافت مشاوره تخصصی است.

درمان زودانزالی با پیاز

درمان زود انزالی با پیاز

خرد کردن پیاز ممکن است اشک چشم شما را در بیاورد اما ایت سبزی فوق العاده از نظر جنسی فواید بی نظیر و ثابت شده ای دارد. پیا‌ز خام دقیقاً چه فوایدی برای مردان دارد؟ آیا این سبزی ساده می تواند به زندگی جنسی شما کمک کند؟
پیا‌ز تولید تستوسترون را افزایش می دهد: خوردن پیاز سطح تستوسترون یعنی هورمون جنسی اولیه که مسئول تولید اسپرم است و همچنین ویژگی های جنسی در دوران بلوغ مانند قدرت عضلانی، بم شدن صدا و زیاد کردن موهای صورت را افزایش می دهد.
این سبزی به اختلال نعوظ کمک می کند: خوردن پیا‌‌ز همچنین ممکن است به اختلال نعوظ یک بیماری رایج در مردان کمک کند. اختلال نعوظ زمانی رخ می دهد که مردان قادر به داشتن یا حفظ نعوظ کافی برای رابطه جنسی دخول نیستند. عوامل زیادی باعث بروز اختلال نعوظ در مردان می شوند. برخی از علل شایع اختلال نعوظ عبارتند از:
• مشکلات فیزیکی
• مشکلات روانی
• استرس یا اضطراب
• داروها
درمان زودانزالی با پیاز در طب سنتی جایگاه ویژگی دارد. پیا‌‌ز می تواند به افزایش تولید گلبول های قرمز خون، کاهش لخته خون و افزایش جریان خون کمک کند. از این رو می تواند به افزایش جریان خون در آلت تناسلی منجر شود و مدت زمان نعوظ را بالا ببرد.

        مطلب مرتبط :قوی ترین انواع درمان زود انزالی در طب سنتی با موثرترین گیاهان دارویی

نحوه استفاده از پیا‌ز برای درمان زود‌انزالی

درمان زود انزالی با پیاز را دست کم نگیرید. پیا‌ز به دلیل داشتن خواص تقویت کنندگی هورمون های جنسی در مردان به راحتی می تواند مدت زمان انزال را به تاخیر بیندازد. برای درمان زود انزالی با پیاز ابتدا این سبزی را خرد کنید و در مقداری آب بگذارید. پس از چند ساعت آب درون ظرف را بنوشید. قبل از هر وعده غذایی مقداری از این معجون را میل بفرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *